Bionluk İle Para Kazanma

Bionluk İle Para Kazanma - İnternetten Para Kazanma

Bionluk, internetten her türlü para kazanmanızı sağlayan ve birçok kişinin kullandığı bir web sitesidir. Sizlerde Bionluk ile video düzenleyerek, takipçi arttırarak, sosyal medya danışmanlığı yaparak para kazanma imkanına sahipsiniz. Peki Bionluk ile nasıl para kazanılır? İşte Detaylar...

BU YAZI GÜNCEL DEĞİLDİR BURADAN GÜNCEL HALİNE GİDEBİLİRSİNİZ.


Bionluk Nedir?

Bionluk, her türlü para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Bionluk bizler için aracı rolü oynamaktadır. Örneğin video düzenlemeyi seven bir kişisiniz, Bionluk sitesine girip ilan ekleyerek, başka kişilerin videolarını düzenleyip para kazanabilirsiniz. Paranızın güvende tutulması ve ilanınıza düzenleyebilmeniz için gerekli sistemleri de Bionluk zaten düzenlemekte.

Bionluk İle Nasıl Para Kazanılır?

Bionluk ile para kazanabilmek için öncelikle bir fikrinizin olması veya bir konuda profesyonel olmanız gerekmektedir. Bir alanda veya bir yöntemde profesyonel olduğunuzu düşünüyorsanız Bionluk sitesinde birçok müşteri elde edip para kazanabilirsiniz.

Para kazanabilmek için Bionluk sitesini açın ve şu adımları uygulayın:

  • bionluk.com sitesini açın.
  • Sağ üstte bulunan "kayıt ol" butonuna basın.
  • Facebook veya e-posta ile kayıt olun. Doğru bilgilerinizi girmeye özen gösterin.
  • Kayıt olduktan sonra Bionluk sitesine girişinizi sağlayın.
Siteye girişinizi sağladıktan sonra sağ üst bölümden kullanıcı adınızın yanındaki aşağı doğru duran oka tıklayın ve "Freelancer Ol" butonuna tıklayın.

Karşınıza çıkan sayfada 19.90₺ para yatırmanız gerekmektedir. Bunun nedeni gereksiz yayınlar vs. olmaması içindir. Bionluk sitesine 19.90₺ yatırdıktan sonra artık ilan ekleyip para kazanabilirsiniz.
Bu işlemleri bitirdikten sonra artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle ilan eklemeniz gerekmektedir. İlanınızı oluştururken dikkat çekici bir başlık ve açıklamaya sahip olmalısınız. Ayrıca kullanıcılara sunacağınız içerik ve fiyatlandırmada çok önemlidir.

Başlığınız dikkat çekici olmalıdır ve açıklama kısmında kendinizden biraz bahsedip birazda ilanınızla ilgili detaylar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra ilanın fiyatını belirleyin, ilanınızın fiyatını diğer benzer ilanlar ile kıyaslayarak belirlerseniz sizin için daha iyi olacaktır. Fiyatı da oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken şey ilanı yayınlamak olucaktır.

İlanınızı yayınladıktan sonra artık bekleme aşamasına geçebilirsiniz. Sizlerin ilanını birçok müşteri görecektir. İlanınız dikkat çekici ise hemen müşteri bulup satışlara başlayabilirsiniz. Satış işlemi şu şekilde olmaktadır:

Müşteri ilanınızı satın alır, müşterinin satın aldığı para bir havuza gider ve beklemeye geçer. Siz müşterinin aldığı ilanı müşteriye göre yaptıktan sonra, ilanı onaylayıp paranızı havuzdan alabilirsiniz. İlan satışı onaylandıktan sonra paranız havuzdan banka hesabınıza veya bakiyenize yansır.

Bu şekilde sizde Bionluk sitesinden para kazanabilirsiniz. Verdiğimiz yöntemler ile sizlerde Bionluk ile ciddi gelirler elde ederek para kazanabilirsiniz. Tabii ki her işin bir zorluğu vardır, her siparişte kendinizi geliştirerek daha fazla para kazanabilirsiniz.

Bionluk Ödeme Alma

Ödemelerinizi banka hesabınıza gönderebilirsiniz. İlanınızı sattıktan sonra site içerisindeki para çekme bölümüne girerek, gerekli alanları doldurduktan sonra para çekebilirsiniz. Şu anda Bionluk sitesinden para çekebilmek için sadece İBAN ödeme yöntemi bulunmakta. Eper 18 yaşının altındaysanız web sitemizin arama kısmına "18 Yaş Altı Banka Hesabı Açma" yazarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bionluk İle Ortalama Ne Kadar Para Kazanılır?

Bionluk ile ortalama ne kadar para kazanacağınızı siz belirlemektesiniz. Ne kadar kazanacağınız ilanlarınızın satın alımına bağlı olmakla beraber, ilanınızın fiyatıda önemlidir. Bundan dolayı ne kadar kazanacağınız satışlarınıza bağlıdır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski