Brawl Stars Bedava Hesap Alma

 Brawl Stars Bedava Hesap - Brawl Stars Bedava Elmas Alma

Brawl Stars oyunu son zamanlarda oyuncularının düşmesi sebebiyle yeni oyunculara birçok hediye ve ayrıcalık sunmakta. Eğer hesabınız kötüyse ve bedava bir şekilde elmas almak istiyorsanız veya sizlere özel bir Brawl Stars hesabı almak istiyorsanız, bu yayın tam size göre İşte Detaylar...


Brawl Stars oyunu supercell tarafından 2017 yılında Beta sürüm olarak çıkarılmıştır boyun birçok sosyal medya platformunda milyonlar ve izlenmeye sahiptir ve hala da oyunda Milyonlarca kişi aktif bir şekilde oyunu oynamaktadır 

Brawl Stars Bedava Hesap Alma

Sizlere vermiş olduğumuz hesaplar bir başkasının hesapları vs. olabilir. Brawl Stars  bedava aldığınız hesapların şifreleri değiştirilebilir, veya e posta adresleri değişip oyunla erişiminiz kesilebilir.

BU YAZI GÜNCEL DEĞİLDİR, GÜNCEL HALİNE BURADAN GİDEBİLİRSİNİZ.Bunun için aldığınız hesapları keyifli bir oyun geçirmek için oynayın. Bunun nedeni aldığınız hesapların şifresi vs. değişebilir veya oyunla erişiminiz kesilebilir.

Aldığınız hesapların bazılarının şifresi e postası vs. değiştirilebilir, ama bu birçok hesapta geçerli olmaz.

Yayınımızda daha öncesinde Brawl Stars oynamış ancak oyunu bırakmış veya çıkmış kişilerin hesaplarını sizlere vereceğim.

Arasında yabancı forum sitelerinden de aldığımız hesaplar bulunmaktadır. aldığımız hesapların çoğusun da 600 elmas bulunmaktadır.


Brawl Stars Bedava Hesap Nasıl Alınır?

Sizlere açık bir şekilde vermiş olduğumuz Brawl Stars bedava hesaplarını aldıktan sonrasında şifrelerini değiştirmeyi de unutmayınız. Eğer hesaba giriş yapamazsanız bir başkası tarafından hesap alınmış olabilir.

Asla Brawl Stars oyununda hesap çalma gibi güvenli olmayan yöntemleri kesinlikle denemeyiniz, denemeye çalışmayınız. Özellikle çalınan hesaplar başınızı ağrıtacak seviyeye girmesine neden olacağından Brawl Stars çalma gibi işlerden uzak durmalısınız.

Brawl Stars aldığınız bedava hesapları yayınımızın en alt bölümünden alabilirsiniz. Dediğimiz gibi aldığınız hesapları oyun keyfinizi arttırmak için oynayınız. Bazı hesapların şifresi değişiyor olsa da çoğu hesap Supercell ile bağı olmadığından dolayı kendi Supercell adresinizi bağlayıp hesabı üzerinize alabilirsiniz.

Aldığınız hesaplar bizim yükümlülüğümüz altında değildir. Başınıza gelecek her türlü işten vs. zorunlu değiliz bunun için hesaplara oyunu keyifli oyun oynamak için oynayın.

Brawl Stars bedava hesapları almak için TIKLA

Tıkla butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan sayfada 5 saniye boyunca bekleyin. Karşınıza çıkan bildirimler, istekler vs. her şeyi reddedin 5 saniye dolduktan sonra 1 kere devam et butonuna  basın ve geri gelin, daha sonra bir daha devam et butonuna basın ve bu şekilde bedava hesaplar karşınıza gelecektir.

Brawl Stars Bedava Elmas Alma

Brawl Stars oyununda, oyun parası olarak ve ücretli satılan "Elmas" nasıl bedava alınır? Artık bedava bir şekilde elmas almak mümkün ve sizlere vereceğimiz 2 yöntem ile çok rahat elmas kazanabilir ve bu yöntemi sürekli uygulayabilirsiniz.

Brawl Stars oyunundan bedava elmas almanın 2 yöntemi bulunmakta:
  • Hopi İle Elmas Alma
  • Tosla İle Elmas Alma
Bu iki yöntem ile rahatlıkla ücretsiz bir şekilde elmas kazanabilirsiniz.

Hopi İle Elmas Alma

Telefonunuza/Tabletinize Hopi uygulamasını indirin. Kurun ve kayıt olun, kayıt olurken doğru bilgilerinizi girmeye dikkat edin çünkü elmas kodunuzu e posta adresinize gönderilecektir.

Kayıt olduktan sonra 3 arkadaş davet edin. Uygulamada  artık 15 paracık puanınız olacaktır. Bu işlemden sonra uygulamanın arama kısmına "Razer Gold Pin" yazın ve aratın. Karşınıza çıkan kategoriye tıklayın ve 15 paracık ile alabileceğiniz "razer gold pin" kodunuzu alın.

Sonrasında aldığınız kodu razer gold pin sitesine girip aktifleştirip Brawl Stars elmas satın alma bölümüne girin. 15₺ Değerindeki elmas kodunu bedava bir şekilde almış olacaksınız.


Tosla İle Elmas Alma

Tosla, Akbank firmasının kurmuş olduğu bir internet üzeri sanal bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulama ile arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabiliyorsunuz.

Her arkadaşınızı getirdiğinizde bedava 3₺ bakiyeniz anında hesabınıza yansır. Bu 3₺ bakiyeyi sürekli olarak devam ettirebilirsiniz, yani istediğiniz kadar arkadaş davet ederek para kazanabilirsiniz.

Tosla uygulamasının alt bölümündeki, Tosla uygulama logosuna tıklayın ve "ÖDE" bölümüne gelin ve oyun epin bölümüne gelin. Brawl Stars yazın ve istediğiniz elmas kodunu alın.


2 Yorumlar

Daha yeni Daha eski