Tosla dan Paparaya Para Gönderme - Paparadan Toslaya Para Gönderme

Tosla dan Paparaya Para Gönderme - Paparadan Toslaya Para Gönderme

 Tosla dan Paparaya Para Gönderme - Paparadan Toslaya Para Gönderme

Tosla Akbank'ın kurmuş olduğu internet üzeri bir sanal bankacılık uygulaması, peki tosla dan paparaya para göndermek mümkün mü? İşte Detaylar...


Paparadan Toslaya Para Gönderme

Öncelikle papara uygulamasını açın ve para transferi bölümünden para göndermeyi seçin iban/papara no kısmına geldikten sonra iban kısmına kendi banka hesabınızın ibanını yapıştırın.

kendi ibanınıza para gönderdikten sonra mesela 10₺ gönderdiniz banka hesabınızın uygulamasına girip 10₺ tutarındaki paranızın geldiğini kontrol edin, daha sonra tosla uygulamasını açın ve para yatır sekmesine gelin, orada görmüş olduğunuz iban adresini kopyalayın daha sonra banka hesabınızın uygulamasına girin ve para göndermek için kopyaladığınız ibanı girip parayı gönderin.


Tosla dan Paparaya Paparaya Para Gönderme

Tosla uygulamasını açın para çek bölümüne gelin ve banka hesabıma yükle butonuna basın.

Eğer bir banka hesabınız ekli değilse banka hesabınızı tosla uygulamasına kaydedin. (banka hesabınızın ismi toslaya kayıtlı isimle aynı olması gerekmektedir.)

Banka hesabınızı kaydettikten sonra para göndere basın ve tutarı girin. Bu işlemden sonra devam butonuna basın ve banka hesabınıza 10 dakika içerisinde para gönderilsin.

Banka hesabınızı açın ve paranızın hesabınıza geldiğinden emin olun.

Paranız hesabınıza ulaştığında, banka hesap uygulamanızı açın ve para transferi bölümüne gelin. 

Bu bölüme girmeden önce Papara uygulamasına girip para yatır butonuna tıklayın, Havale EFT ile yatır bölümüne girin ve hangi bankadan para gönderecekseniz o bankayı seçip oradaki ibanı kopyalayın.

Tekrardan banka hesabınızın uygulamasını açın ve para transferi butonundan kopyaladığınız ibanı girin. Turarı seçin ve para gönderirken açıklama kısmına Papara numaranızı yazın. Bu işlemden sonra parayı gönderin.

Ortalama 10 dakika içerisinde paranız Papara hesabınıza ulaşmış olucaktır.


Şuanda Bilinen Ve En Yaygın Kullanılan Paparadan Toslaya - Tosla dan Paparaya Para Gönderme İşlemini Gösterdik. Umarım İşinize Yaramıştır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski